25. 1. 2013

Ach ta božská Itálie!

Jako každý rok před Vánocemi jsme i letos byli v mém milovaném středisku Val Gardena. Samozřejmě, že všichni jezdíme do Alp kvůli krásného lyžování a sportovnímu vyžití. Ale pokud máte A tak musíte mít i to B a to je mnohdy krásný bonus ke všem těmto aktivitám. Už jen ten příjemný pocit, který mám, když vím, že mě po náročném podzimu čeká relaxace a ještě k tomu mezi skvělou partou lidí a v krásném prostředí. No, abych to tady furt neomílala dokolečka, níže jsou specifikována má "Béčka" a taky je toto můj "welcome back" článek na blogu. Těšte se děti....

1B: Uno Bombardino + zweimal Willi!


Nikdy si ho doma tak dobře uděláte, nikdy na něj nemáte tak svělý pohled a nikdy si jej nedáte v tak krásném prostředí! Aneb Bombardino v hospůdce u čarodějnice na kopci Seceda!

Bombardino ve skoro 3000 metrech na Saslongu!
 
 

2B: Mámo, to jsou panorámata!

 
Jako druhý bonus k lyžování jsou ta panoramata, kterýma se můžete celý den kochat. Ráno, když vstanu a vidím východ slunce z hotelu, dopoledne na svahu a odpoledne když vyjdu ze sauny do mrazivého podvečera před hotelem.

Skvělý výhled po konci světa: Saslong.
 

3B: Dieto braň se!


Poslední položkou na seznamu přidaných hodnot dovolené ve Val Gardeně jsou ty večeře. Když milujete italskou kuchyni, není co řešit. A to já miluju. Večeře o pěti chodech je samozřejmě i o zelenině a ovoci, ale dezertům nakonec se nikdy nedá odolat (a to nemluvím o specialitě: Zmrzlina s vodkou!) :)

Neskutečně dobrý i dobře vypadjící dezertík!
(A ten rybíz? Asi 12 měsíčků)

Žádné komentáře:

Okomentovat